Robert Świątkiewicz – Radny Miasta Ząbki

radca prawny, radny 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Trybuna Sportowa tętni życiem

Brak komentarzy »

Kilkanaście dni temu minął rok od otwarcia trybuny sportowej w Ząbkach przy ul. Słowackiego 21. Dzisiaj okazuje, się że w godzinach popołudniowych pomieszczenia kryjące się wewnątrz trybuny są wykorzystywane w 100%.

Oczywiście z jednej strony wybudowanie trybuny umożliwiło klubowi piłkarskiemu „Dolcan Ząbki” prowadzenie w naszym mieście I ligowych rozgrywek piłkarskich, z drugiej jednak otworzyło możliwość prowadzenia przez jednostki miejskie oraz kluby i stowarzyszenia całego szeregu zajęć kulturalnych i sportowych.

W pomieszczeniach zajmowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji mieszkańcy Ząbek mogą korzystać z ćwiczeń: fitness, jogi, pilates, gimnastyki dla seniorów  czy zajęć odchudzających. Dostępne są także zajęcia z nauki walk: Taekwon-do, Karate Kyokushin oraz w zakresie samoobrony kobiet. MOSiR zaprasza także chętnych na zajęcia Nordic-walking, tenisa stołowego, akrobatyki i szermierki.

Natomiast Miejski Ośrodek Kultury jedynie część zajęć prowadzi w pomieszczeniach trybuny. Większość zajęć w dalszym ciągu organizuje i prowadzi w swojej pobliskiej siedzibie przy ul. Słowackiego 10. W trybunie mieszkańcy Ząbek mogą skorzystać z warsztatów rękodzieła artystycznego, studia teatralnego, zajęć plastycznych, nauki tańca – street dance, tańca nowoczesnego oraz dziecięcego baletu.  

trybuna 2012.09-12        

    Zostaw odpowiedź

    *