Robert Świątkiewicz – Radny Miasta Ząbki

radca prawny, radny 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

teksty zmiany planów miejscowych dla wybranych fragmentów Ząbek – etap uwag

komentarze 2 »

projekt_tekst_Cmentarz_Pilsudskiego

projekt_tekst_Dzika_Andersena

projekt_tekst_Krucza_Wronia

projekt_tekst_Ogrodki_dzialkowe

projekt_tekst_Powstancow_Zolnierska

projekt_tekst_Szpital_Drewnica

ZABKI_Drewnica_II_08_2013_tekst

Ząbki_rejon MOSiR_projekt zmiany planu_uchwała

Ząbki_rejon ul Stefczyka_projekt zmiany planu_uchwała

  komentarze 2

  Dziękuję za udostępnienie tekstów zmian do MPZP. Czy wszystkie te plany są wyłożone w UM i można składać uwagi do nich,czy już po terminie jest ? A kiedy jest planowane wyłożenie rejonu „miasta-ogrodu” ? Bo po przeczytaniu tego mam mieszane uczucia co do niektórych elementów.

  – nie wiem po co umieszczony jest nakaz używania kolorów pastelowych – uzyskamy w ten sposób całe ulice o kolorze biegunki z plamami zielonej pleśni… nie jest to obszar zabytkowy, posiadający jakąś historię stylu architektoniczengo więc po co ???

  – w zabudowie jednorodzinnej nakazuje sie dachów od 15 do 45 stopni nachylenia , a w przypadku zabudowy jednorodzinnej z usługami od 0 do 45 – czemu ? Dach skośny w połączeniu z pastelową elewacją … brrr.. jeszcze tylko kolumienki na ganku i mamy współczesną wersję XIXw dworu….koszmar po prostu.

  – dopuszcza się budowę wolnostojących garaży a bud. gospodarczych już nie… martwy przepis, bo zrobić bud. gosopodarczy z garażu to żaden problem…. finansowo to podatek od nieruchomości chyba jest ten sam. Chociaż i tak jest postęp w stosunku do tego co jest teraz, na terenie „miasta-ogrodu” czyli „jeden obiekt kubaturowy” na działce…

 • Panie weź się Pan za Wiosenną!!!

 • Zostaw odpowiedź

  *