Robert Świątkiewicz – Radny Miasta Ząbki

radca prawny, radny 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Odpowiedź Powiatu na interpelację w sprawie chodnika

Brak komentarzy »

Szanowny Panie,

 

Bardzo dziękuję za sygnalizowanie spraw ważnych dla mieszkańców Powiatu, które jednocześnie mogą wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa i wizerunku Miasta.

Wydział Inwestycji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Wołominie podejmie odpowiednie działania mające na celu naprawę nawierzchni chodnika we wskazanej lokalizacji. 

W związku z planowanym na ten rok zakończeniem budowy tunelu, a co za tym idzie możliwą zmiana organizacji ruchu i usytuowania przystanków komunikacji miejskiej, wskazane jest podjęcie działań mających na celu zbadanie możliwości dostosowania przystanku dla osób niewidomych po jego zakończeniu.

Z poważaniem

Adam Jaczewski

Rzecznik Prasowy Starostwa Wołomińskiego

 

—–Original Message—–

From: ……………………………………………….

Sent: Tuesday, March 25, 2014

To: rzecznik@powiat-wolominski.pl

Subject: Pytanie do Starosty Powiatu Wołomińskiego

 

Pytanie do Starosty Powiatu Wołomińskiego:

Wniosek

Szanowny Panie Starosto 

Zwracam się z prośbą o naprawę chodnika przy ul. Piłsudskiego 2 w Ząbkach. Na tym krótkim odcinku chodnika występują liczne spękania płyt chodnikowych, ubytki oraz zapadliska, w  których zbiera się woda opadowa Ten fragment chodnika pełni równocześnie funkcję przystanku autobusowego dla linii 199 oznaczonego numerem PKP Ząbki 54. Oprócz linii ZTMu, z przystanku tego korzystają również lokalne linie Z1 i Z2.

Stan techniczny tego odcinka chodnika stanowi wyraźne utrudnienia dla pieszych i podróżnych, którzy muszą omijać zapadliska, ubytki i kałuże. Będę zobowiązany za podjęcie działań mających na celu naprawę jego nawierzchni, ewentualnie także modernizację mającą na celu przystosowanie przystanku dla osób niewidomych.

z poważaniem

Robert Świątkiewicz

    Zostaw odpowiedź

    *