Robert Świątkiewicz – Radny Miasta Ząbki

radca prawny, radny 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Kryta pływalnia – wkrótce poznamy cennik

komentarze 3 »

Wielkimi krokami zbliża się termin zakończania budowy krytej pływalni w Ząbkach. Zgodnie z zawartą umową prace budowlane powinny zakończyć się w grudniu 2013 r.  Później obiekt pływalni czekać będą odbiory budowlane i techniczne. Niedługo zostanie również ogłoszony przetarg na wybór zewnętrznego operatora kompleksu basenowego.

Podczas dzisiejszej sesji Rada Miasta Ząbki podjęła uchwałę upoważniającą Burmistrza do określenia wysokości stawek opłat na korzystanie z usług krytej pływalni. Tym niemniej już teraz wiemy, iż za 60 minut korzystania z części basenowej będziemy musieli zapłacić nie więcej niż 14 zł. Dla dzieci, młodzieży oraz osób po 67 roku życia przewidziany został bilet ulgowy w wysokości 8 zł. Miła niespodzianka czekać będzie osoby posiadające kartę „Jestem z Ząbek”, gdyż przysługiwać im będzie zniżka w wysokości nie niższej niż 25%. W zasięgu oferty krytej pływalni znajdzie się co najmniej 100 tys. osób, mieszkańców Ząbek, Zielonki, Marek, Rembertowa, Targówka Przemysłowego, Zacisza i Elsnerowa).

 

 

    komentarze 3

    A jaki będzie koszt utrzymania basenu? I jak wyglądają tak założone dochody, czyli bilans zysków/strat? Każdy basen w okolicy przynosi straty. Czym będzie się różnił ten, że „nie będzie”?

  • Czy jest przewidziany bilet rodzinny i ewentualnie w jakiej cenie?

  • Taniej niż Polonez na targówku, drożej niż w Wołominie (nie uwzględniając Jestem z Ząbek). Chyba źle nie jest

  • Zostaw odpowiedź

    *