Robert Świątkiewicz – Radny Miasta Ząbki

radca prawny, radny 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023

Budowa tunelu nabiera tempa – zmiana organizacji ruchu

Brak komentarzy »

I ile po północnej stronie Ząbek w sposób jednoznaczny można już zauważyć, iż roboty budowlane związane z budową tunelu rozpoczęły się i sukcesywnie postępują, to po południowej stronie torów kolejowych właściwie dotychczas nic się nie działo. Stan ten jednak już niedługo ulegnie radykalnej zmianie.
Od wtorku 22 stycznia 2013 roku po stronie południowej torów kolejowych (od strony ulicy Orlej), zostanie bowiem wprowadzona radykalna zmiana organizacji ruchu. Całkowicie zamknięta dla ruchu będzie ulica Orla na odcinku od pasażu do skrzyżowania z ulicą 3-go Maja wraz ze skrzyżowaniem ulic 3-go Maja – Orla oraz ulica 3-go Maja na odcinku od Poniatowskiego do ulicy Legionów. Objazd będzie prowadzony ulicami Poniatowskiego i Targową. Na zamkniętych odcinkach ulic możliwy będzie ruch wyłącznie dla pojazdów budowy oraz dojazd do posesji i garaży.
Ulica Poniatowskiego na odcinku od Ks. Skorupki do ul. Targowej stanie się ulicą jednokierunkową. Podobnie zresztą jak sama ulica Targowa przez którą pojedziemy tylko w kierunku ul. Piłsudskiego. Natomiast odcinek ulicy Poniatowskiego od targowej do 3-go Maja w dalszym ciągu pozostanie dwukierunkowy.

Źródło schematu:
www.zabki.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=1217&menu_id=0

    Zostaw odpowiedź

    *